Haber Detayı
21 Kasım 2019 - Perşembe 19:18
 
GEBZELİ SANAYİCİLERİ ÇİÇEKLERLE KARŞILADILAR
Ekonomi Haberi


CENGİZYÜCAK Geçtiğimiz haftalarda Kazakistan'da GOSB olarak kuracakları OSB ile ilgili olarak Kazakistan Başbakanı Askar Mamin ve Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay nezaretinde Istanbul'da OSB ve Finans memerandumlarını imzalayan GOSB Başkanı Vahit Yıldırım, çalışma ekibi ile birlikte Özbekistan'da kurmaya başladıkları OSB çalışmaları için Taşkent'e gitti.. 
Özbekistan Taşkent ziyaretinde çiçeklerle karşılan GOSB heyeti önce Türkiye Büyükelçisi Mehmet Süreyya Er'i ve akabinde Başbakan yardımcısı Elyor M.Ganiyev'i ziyaret ederek Taşkent şehrinde kuracakları OSB ile ilgili bilgi alışverişinde bulundu... 

Özbekistan başkenti Taşkent'in ardından Fergana iline de bir ziyaret gerçekleştiren Vahit Yıldırım, Taşkent'de kurmaya başladıkları OSB ile Ferganada kurulu Sanayi bölgesine teknik destek görüşmelerinde bulundular..
Başkan Yıldırım burada kendilerini kendilerini ağırlayan Vali Shuhrat Ganiyev'e misafirperverliği  ve Sanayi Bölgeleri incelemeleri esnasında heyetlerine gösterdiği samimi ve içten karşılama için teşekkür etti..

Resim

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: GEBZELİ, SANAYİCİLERİ, ÇİÇEKLERLE, KARŞILADILAR,
Haber Videosu
Yazarlar
Kocaeli Nöbetçi Eczaneleri
Alıntı Yazarlar
Sayfalar
Arşiv
Haber Yazılımı