Haber Detayı
28 Temmuz 2019 - Pazar 12:57
 
ALTINLAS TANITTI
Teknoloji Haberi


Gökhan Altıntaş tanıttıAltınlas Yönetim Kurulu Başkanı Gökhan Altıntaş ve ekibi tarafından düzenlenen tanıtım programına Gebze Center AVM'ye alışveriş için gelen bir çok vatandaşında ilgi gösterdiği görüldü. Gebze Ticaret odası başkanı Nail Çiler'in de tanıtım programına katılarak Gökhan Altıntaş ve ekibinden Weather Control A005 hakkında bilgi aldı. Tanıtım programı Gebze Center'de Cumartesi ve Pazar günleride devam edecek.
Altınlas Oto Bridgestone dört mevsim lastiği Weather Control A005'i Gebze Center AVM'de tanıttı. Japon lastik üreticisi giderek daha popüler hale gelen bu segmentteki tanıtım programlarının serisine Gebze'yi de ekledi. 
“Otomobil sürücülerinin tüm mevsim şartlarında yol hakimiyetine sahip olmasını sağlayacak bir dört mevsim lastiği”. Bridgestone'un yeni lastiğine yönelik bu kısa ve net slogan şüpheye yer bırakmıyor. Weather Control A005 kullanıcılarına yol üzerinde optimal kontrol sunmayı hedefliyor. 
Dört mevsim lastiği segmentindeki ilk gamını oluşturan Bridgestone, bu süreçte Avrupalı otomobil sürücülerinin bildirimlerini esas almış. 
İşte Weather Control A005 özellikleri
Yeni Bridgestone Weather Control A005, Lastikten bekleneni anlamak ve yeni lastik teknolojilerini bu beklentilere uyarlamak için dünya genelinde yapılan tüketici araştırmaları sonuçları göz önünde bulundurularak geliştirildi.
Hava koşulları ne olursa olsun hedefinize ulaşmanızı sağlamak için tasarlanan, çok iddialı yeni Bridgestone Weather Control A005 hem şehir içi kullanımdaki zorluklarla başa çıkmanız için gereken rahatlığı sunar, hem de yaz, kış lastik değiştirme ve iki takım lastik alma masrafını ortadan kaldırır.
Yeni Bridgestone Weather Control A005’in üstün yol hakimiyet hissi sayesinde iklim koşullarını dert etmeden şehrin yollarında ve otoyolda emniyetli sürüşün keyfini çıkarırsınız..

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: ALTINLAS, TANITTI,
Haber Videosu
Yazarlar
Sayfalar
Arşiv
Haber Yazılımı