Haber Detayı
13 Eylül 2019 - Cuma 09:21
 
GÖKHAN ALTINTAŞ TANITTI
Güncel Haberi


Gebzeli genç iş adamı Gökhan Altıntaş, Yönetim Kurulu Başkanı oldduğu ALTINLAS OTOMOTİV'in lastik satış grubunda yer alan ürünlerinin tanıtımı için Ramada Plaza Asia Airport otelinde büyük bir .toplantı düzenledi..

Dün akşam Gebze, Tuzla, Kartal, Maltepe, Sultanbeyli bölgesinin önde gelen Kooparetif başkanları, Turizm ve Personel servisi filoları sahip ve temsilcilerini yemekli toplantıda ağırlayan Gökhan Altıntaş yeni lastik ürünlerini tanıttı..
Toplantıya başta Gebze Bölgesinin en büyük Turizm ve Personel servisi firmalarından birisi olan TÜRKER TURİZM'in sahibi Yekta Türker olmak üzere çok sayıda firma sahibi katılım gösterdi.. 

Lastik ürünlerinin katılımcılara hem görsel hem de  uzmanlar tarafından verilen seminerlerle tanıtıldığı toplantı için değerlendirme yapan Gökhan Altıntaş "Hem bizim hem de müşterilerimiz açısından çok verimli geçen toplantıda güzel bilgi alışverişinde bulunduk..Katılan ve katılamayan tüm dost ve müşterilerimize şükranlarımızı sunarız. Hayat paylaştıkça güzel." dedi..

Kaynak: Editör: Cengiz Yücak
 
Etiketler: GÖKHAN, ALTINTAŞ, TANITTI,
Haber Videosu
Öne Çıkanlar
Yazarlar
Kocaeli Nöbetçi Eczaneleri
Alıntı Yazarlar
Sayfalar
Arşiv
Haber Yazılımı