Haber Detayı
19 Şubat 2020 - Çarşamba 09:30
 
GEBZE OSB, KULESİNİ SAKARYA'DA TANITTI
Sanayi Haberi


GOSB, veri üzerine inşa ettiği ve geleceğin merkezine konumlandırdığı vizyon projesi GOSB KULE’nin lansmanını gerçekleştirdi. 

GOSB Yönetim Kurulu Başkanı Vahit Yıldırım ile Yönetim Kurulu Başkan Vekili Ümit Şişmanoğlu ve Yönetim Kurulu Üyelerinin ev sahipliği yaptığı organizasyona, Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy ile Kocaeli, Gebze ve Çayırova protokolü, GOSB Sanayicileri, GOSB’da yer alan firmaların Teknoloji yetkilileri, GOSB’un kuruluşu ve gelişimine önemli katkılar sunan kişi ve kurumlar, OSB Yönetim Kurulu Başkanları ile birçok teknoloji devi firma katılım sağladı.

15-16 Şubat 2020 tarihinde Sapanca Elite World Otelde gerçekleştirilen lansman organizasyonuna, GOSB KULE Teknik Lansmanı ve Teknoloji toplantıları ile başlandı. GOSB Bölge Müdürü Z. Nil Sönmez ile Teknoloji Müdürü Engin Işık’ın GOSB KULE’nin hikayesini anlattığı toplantıya, Detaysoft Genel Müdürü Alkin Aksoy’un konuşması ve alanında uzman IT Profesyonellerinin konuşmacı olarak yer aldığı “İş Ortakları”, “Gelecek Ne Getirecek?” ve “Müşteri Deneyimi” panelleri ile devam edildi. Toplantı sonunda GOSB Yönetim Kurulu Başkanı Vahit Yıldırım tarafından, panelistlere günün anısına teşekkür plaketi takdim edildi.

Teknoloji Toplantıları sonrasında katılımcılar, doğa yürüyüşü ve Brenda ile canlı müzik performansı etkinliklerinde bir araya gelerek sohbet etme imkanı buldular ve keyifli vakit geçirdiler.

Gün boyunca süren organizasyona, akşam Gala Yemeği ile devam edildi. Funda Arar ve Kubat’ın sahne aldığı Gala gecesine, GOSB KULE’nin dünü ile bugününün anlatıldığı, geçen süreçteki emeğin ve mücadelenin yansıtıldığı tanıtım filmi ile başlandı. Tanıtım filmi sonrasında, GOSB Bölge Müdürü Z. Nil Sönmez, GOSB Yönetim Kurulu Başkanı Vahit Yıldırım, Yönetim Kurulu Başkan Vekili Ümit Şişmanoğlu, Gebze Ticaret Odası Başkanı Nail Çiler ve Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy açılış konuşmalarını gerçekleştirdiler. Açılış konuşmalarının ardından  organizasyona sponsor olarak katkı sunan Detaysoft, İstanbul Pazarlama, Genetec, Barikat, Tech Data firmalarının yetkililerine, Vahit Yıldırım tarafından teşekkür plaketi sunuldu.

Organizasyon sonunda GOSB Yönetim Kurulu Başkanı Vahit Yıldırım, “Gelecek Sizinle” mottosuyla çıkılan, teknolojinin yeni merkezi GOSB KULE’nin lansman yolculuğuna eşlik eden, destek veren kişi ve kurumlar ile katılımda bulunan tüm davetlilere teşekkür etti.

Kaynak: Editör: Cengiz Yücak
 
Etiketler: GEBZE, OSB,, KULESİNİ, SAKARYA'DA, TANITTI,
Haber Videosu
Öne Çıkanlar
Yazarlar
Kocaeli Nöbetçi Eczaneleri
Alıntı Yazarlar
Sayfalar
Arşiv
Haber Yazılımı